جنوب شرق
چگونه با گروه های بزرگ سفر کنیم؟

راهنمایی برای افرادی که هنوز با گروه های بزرگ سفر نکرده اند:

 اگر قصد سفر رفتن با دوستان و آشنایان خود را دارید، باید پیش از آنکه سفر خود را در پیش بگیرید نکاتی را درباره مسافرت گروهی بدانید.

-از پیش رستورانتان را رزرو کنید
رزرو رستوران از پیش باعث می‌شود تا بتوانید به‌خوبی از سنت‌های غذایی یک منطقه خاص لذت ببرید، از بحث‌وجدل دوری‌کنید و در زمان صرفه‌جویی کنید.
-از اتوبوس کرایه‌ای استفاده کنید
گر به‌صورت گروهی به یک سفر روزانه می‌روید، اتوبوس‌های کرایه‌ای بهترین و کارآمدترین راه برای گشت‌وگذار در شهر هستند. برخی شرکت‌های حمل و نقل به شما کمک می‌کنند تا بتوانید اتوبوس کرایه کنید. بدین‌صورت لازم نیست هیچ‌کدامتان رانندگی کنید و می‌توانید به‌راحتی در اتوبوس باهم صحبت کنید.
-یک پوشش گروهی داشته باشید
شما و گروهتان می‌توانید یک تی‌شرت، کلاه یا دستبند برای خود انتخاب کنید تا هم‌گروهی‌هایتان را بشناسید. این باعث می‌شود تا در معابر شلوغ همدیگر را گم نکنید.
-با مخالف بودن موافق باشید
قرار نیست اعضای گروه همیشه سر این‌که کدام جاذبه‌های گردشگری بهتر است یا از کدام مسیر باید رفت توافق داشته باشند. انعطاف‌پذیر باشید و اگر در یک منطقه امن هستید از جدا شدن از یکدیگر و بازدید از مکان‌های متفاوت نترسید. انعطاف‌پذیری باعث می‌شود همه از سفر لذت ببرند و درعین‌حال با یکدیگر نیز وقت بگذرانند.