ژاپن

ژاپن کشوری زیبا باترکیبی از سنت های چندصدساله ویکی ازپیش رفته ترین کشورهای صنعتی جهان باتاریخی غنی که به هزاران سال پیش باز می گردد.

راهنمای سفر به ژاپن :

بازدید از ژاپن به علت وجود جاذبه های برتر ولیستی بی پایان از نقاط دیدنی که در آن وجود دارد یک ماجراجویی به یادماندنی است. ژاپن محبوب ترین مقصدسفری درجهان است به علت اینکه این کشور بی نظیر یک ترکیب منحصربه فرد از سنت ومدرنیته است وبامعابد وساختمان های بسیاری که از گذشته وجود دارند شمامیتوانید حس وحال تاریخی وفرهنگ غنی ژاپن را ازنزدیک لمس کنید ویاازطریق پیشرفت های تکنولوژیک نگاهی اجمالی به آیند داشته باشید.در ژاپن شما شاهد خیابان های شلوغ بانور نئون ومعابد زیبا وآرام وطبیعت بکروآسمان خراش های باورنکردی هستید.

کاخ امپراطوری کیوتو - jsktour.com

تور های پیشنهادی :

شهر های ژاپن

ژاپن کشوریست جزیره ای درآسیای شرقی واقع درشمال غربی اقیانوس آرام با آب وهوایی معتدل است.پایتخت این کشور زیبا شهر بی نظیرتوکیو میباشد که یکی از بزرگ ترین پایتخت های صنعتی دنیا به شمار می رود.

ازجمله شهرهای ژاپن توکیو،هیروشیما،اوساکا،ناگویا،ناگاساکی،اوکایاما،نیگاتا،نارا،فوکواکا وساپورو می باشد.

نقشه شهر ژاپن :

جاذبه های دیدنی توکیو :

کاخ امپراتوری(imperial palace and nijubashi bridge)

معروف ترین جاذبه دیدنی توکیو پایتخت ژاپن ،این کاخ امپراتوری با پارک های زیبایش به قرن 17بازمی گردد وتوسط دیوارها وخندق های آبی احاطه شده اند یکی از مکان هاییست که به هیچ عنوان نباید بازدید از آن را از دست بدهید.

هرچنداین کاخ به دلیل اینکه هنوزتوسط خانواده امپراتوری مورد استفاده قرا رمی گیرد برای بازدید عمومی بسته می باشد اما باید بدانید که زیباترین نقاط این کاخ به صورت رایگان برای بازدید عموم مردم بازاست .یکی ازاین نقاط پل معروف نیجوباشی است که به پل دوتایی نیز معروف است این پل همانجایی است که شما میتوانید بهترین وتکرارنشدنی ترین عکس هارا روی آن به ثبت برسانید همچنین ازدیدن باغ شرقی این مکان وگل های رنگارنگ وجذاب اینجا غافل نشوید.

کاخ امپراتوری -jsktour.com

کوه فوجی(mount fuji)

سالانه صدها هزارنفر در قاعده کوه فوجی جمع می شوند تاطلوع نور هاتسوهینود را در روز اول ژانویه سال جدید تماشا کنند به دلیل اینکه آینوها که همان مردم بومی باستانی ژاپن معتقد بودند که خورشید درمیان صدها خداویکی از مهمترین آنهاست به همین علت مشاهده هاتسوهینود یک عمل مقدس محسوب می شود.

درمقابل آسمان آبی درخشان،خورشید درنزدیکی قله بلندترین آتشفشان کشورقرار دارد ومانند یک جواهر می درخشد.هنگامی که کاملا با قله همسو می شود  منظره کمیاب الماس فوجی نامیده می شود.

فوجی بلندترین قله کوه ژاپن است این کوه باشکوه وزیبا 3776متر ارتفاع دارد این کوه حیرت انگیز به اندازه ای بلند است که از توکیو که درفاصله ای بیش از صدکیلومتر از آن قرار دارد نیز قابل مشاهده است.

این کوه برای سالیان است که نماد مهمی درنظرگرفته می شود به طوریکه یونسکو اهمیت فرهنگی جهانی آن را درسال 2013به رسمیت شناخت.این کوه بخشی از پارک ملی فوجی هاکون ایزو است.

کوه فوجی ژاپن -jsktour.com

پارک یادبود صلح هیروشیما(Hiroshima peace memorial park)

اینجا جاییست برای بزرگداشت قربانیان بسیاری از اولین حمله هسته ای جهان ،پارک یادبود صلح هیروشیما درست درمرکز انفجار اتمی در جایی قراردارد که زمانی در آن رخ داده .

دراینجا تعدادی از بناهای تاریخی،یادبود ها،موزه های مهم مربوط به وقایع آن روز را خواهید دید .دراین مکان علاوه بر زمین ها وباغ هایی سرسبز که باشکوفه های گیلاس تزئین شده اند نمایشگاه های متعددی با موضوع صلح حهانی برپااست که اگر به تاریخ وسیاست علاقه مندید این مکان می تواند جور دیگری برای شما گذشته را بازگو کند.

پارک یادبود صلح هیروشیما -jsktour.com

کیوتو (Kyoto)

کیوتوی زیبا ازمعدود شهرهای ژاپن است که از ویرانی های ناشی از جنگ جهانی دوم در امان مانده است باید بدانید که این شهر فوق العاده زیبا مهم ترین مرکز فرهنگی ژاپن بود وتابه امروز به واسطه موزه ها وگالری های هنری زیادی که هر کدام مملو از اشکال هنری مهمی هستند ،ادامه دارد.

این شهر زیبا بابناهای خاصی که نمایانگر بودایی قرون گذشته است ومعابد زیادی در همین سبک را درخود جای داده است هرساله بسیاری از گردشگران را به سمت خود جذب می کند.ازجمله  این بناهای جذاب می توان به غرفه طلایی که متعلق به قرن14 است که نمای بیرونی نفیسش که با طلا پوشیده شده است علت معروفیت آن است.

قلعه نیجو که متعلق به قرن 17است همچنان زیبایی خود را حفظ کرده و دروازه های زیبای قلعه به همراه کاخ آن با دکوراسیون داخلی زیبایش نمونه بارزی از هنر بی نظیر معماری گذشتگان است .

کیوتو ژاپن -jsktour.com

ازجمله دیگر مکان های پربازدید وفوق العاده زیبای این شهر کاخ اصلی امپراتوری کیوتو است که در سال 794 پس از میلاد ساخته شده است.واما بی نظیر ترین وفوق العاده ترین منظره ای که میتوانید در این شهر بیابید جایی نیست جز جنگل بامبو آراشیاما که سراسر پوشیده از بامبوهای بلندی است که مکانی فوق العاده را ایجاد کرده اند .بی شک می توانید دراین مکان بی نظیرترین عکس هارا به ثبت برسانید .امیدواریم از قم زدن در این مکان فوق العاده لذت ببرید.