فیلیپین

فیلیپین

کشوری محاصره در آب های اقیانوس آرام و دریای چین جنوبی:فیلیپین،واقع در شرق هند وچین وشمال اندونزی کشوری مجمع الجزایری بابیش ازهفت هزار جزیره که برخی از انها در هنگام جزر ومد آب ناپدید میشوند ودوباره سر از آب در می آورندوبسیاری از جزایر هم با امکانات وجاذبه های گرشگری از جمله ویویی فوق العاده از جنگل های استوایی و دریا ،تفریحات آبی مانند غواصی،شنا با ماهی ها،طبخ غذا با ترکیبی از سبک های پخت وپز اسپانیایی،مالزیایی،چینی ومحلی و... که دارند در تمامی فصول سال پذیرای گردشگرانی از اقصی نقاط جهان هستند.از دیگر جاذبه ها یفیلیپین پایتخت ان شهر مانیل است جایی که به ارزان ترین شهر دنیا معروف است، این شهر با معماری جذاب وکلیساهایی زیبایی ازجمله کلیسای معروف سنت اگوستین به مکان محبوبی برای گردشگران تبدیل شده که تلفیق تاریخ ومعماری در آن بینظیر است.فیلیپین کشوریست که در گوشه گوشه ی آن تمامی سلایق را پوشش میدهد برای کسانی که به مناطق دریایی علاقه مند هستند صخره های دریایی که در دریای سولو واقع شده اند،برای علاقه مندان به کوه نوردی آتشفشان مایون وهمچنین مزرعه های پلکانی برنج وتپه های شکلات، جزیره پالاوان بینظیر ترین وخاص ترین جزیره فیلیپین که اقامت چند روزه در آن ارامش وصف ناپذیری برای گردشگران به ارمغان می اورد، از بهترین وزیباترین مناطق گردشگری این کشور محسوب میشوند.
پالاوان فیلی jsktour.com

فیلیپین دارای سه جزیره بزرگ به نام های لوزون،ویسایا،میندانائو وهمچنین شهرهای مانیل،داوائو،سبو،ماکاتی،باگویو و.. است که هر کدام در نوبه خود بهترین هستند.

جزیره پالاوان جزو بینظیر ترین وخاص ترین جزایر فیلیپین است که اقامت چند روزه در آن ارامش وزیبایی وصف ناپذیری برای گردشگران به ارمغان می اورد

نقشه شهر

تور های مشابه