روسیه

همه چیز در مورد روسیه

روسیه که بزرگترین کشور جهان است، طیف گسترده ای از تجربیات سفر را ارائه می دهد، از سفر به دامنه کوه های پوشیده از یخچال گرفته تا قدم زدن در امتداد خط ساحلی قدیمی ترین دریاچه زمین. مکان های تاریخی و فعالیت های فرهنگی در شهرهای بزرگ کشور نیز فراوان است. چه در حال کاوش در محوطه کرملین مسکو باشید و چه در استپ های مغولستان سرگردان باشید، سفر به روسیه یک ماجراجویی است که به زودی فراموش نمی شود. این جاذبه های توریستی برتر در روسیه می تواند الهام بخش یک برنامه سفر عالی روسیه برای یک سفر به یاد ماندنی باشد.
مسکو jsktour

برخی از قدیمی‌ترین شهرهای روسیه، از جمله مسکو و سن پترزبورگ، هنوز شکوه امپراتوری خود را حفظ کرده‌اند – نه تنها در معماری بلکه در پارک‌های باشکوه، مراکز خرید و حتی ایستگاه‌های مترو نیز آشکار است.

بزرگترین کشور جهان واقعاً همه چیز را دارد: کوه‌ها، دره‌ها، زمین‌های یخ‌زده و ماسه‌های گرم و تعداد باورنکردنی مقصدهای طبیعی شگفت‌انگیز که هر بازدیدکننده‌ای را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

آژانس هواپیمایی جنوب شرق ارائه دهنده بهترین تور های روسیه میباشد . شما میتوانید هنگام رزرو تور ویزای روسیه را هم دریافت کنید