کوش آداسی

همه چیز در مورد کوش آداسی

کوش آداسی که زمانی یک دهکده ماهیگیری کوچک بود اکنون تبدیل به یک شهر تفریحی ساحلی شیک شده است که مقصد اصلی کشتی های کروز است ومهم ترین جاذبه ی آن که هرساله تعداد زیادی بازدید کننده را به سمت خود جذب می کند شهر باستانی افسوس است.
کوش اداسی

این شهر با ساحل طولانی وزیبایش وبندر مملواز هتل ها ورستوران ها وکلاب های قدیمی وجدید مقصد بسیار مناسبی برای تعطیلات خانوادگی در کنار دریا وگشت وگذار است از جمله جاذبه هایش کاوش در قلعه بیزانسی در جزیره کبوتر ،قدم زدن در خیابان های سنگ فرش شده وزیبایش ،گذراندن یک روز عالی در پارک های آبی فوق العاده اش یا یک بازدید یک روزه از افسوس حیرت آور،است.

از نظر سواحل ،لانگ بیچ برای غواصی کردن بسیار محبوب وپرطرفدار است ،ساحل لیدیس برای موج سواری وساحل کوستار که کمترین شلوغی را در بین همه دارد برای فرار از جمعیت واستراحت بسیا رعالی وفوق العاده است .

غذاهای دریایی ،امکانات تفریحی متنوع وزیاد ،فضایی زیبا وچشم نواز ،مراکز خرید متعدد ولوکس و.. ازجمله دلایلی است که در تمام طول سال گردشگران زیادی را به سوی خود جذب می کند .

تور های ویژه کوش آداسی

نقشه شهر کوش آداسی

مکان های دیدنی کوش آداسی :

جزیره کبوتر:

گذررگاهی 350متری که از بندر کوش آداسی به جزیره کبوتر منتهی میشود که از بقایای یک قلعه بیزانسی قرن13تشکیل شده است .اینجا قطعا رمانتیک ترین مکان برای شما خواهد بود در این مکان که محبوب تمامی گردشگران است شما میتوانید در کنار ساحل قدم بزنید ،آفتاب بگیرید ،ریلکس کنید وبهترین لحضات عمرتان را تجربه کنید .

جزیره کبوتر - JSKTOUR.COM

Ladies beach:

این ساحل که تنها دو کیلومتر با کوش آداسی فاصله دارد یکی از پربازدیدترین سواحل کوش آداسی است که با دارا بودن ورزش های آبی متعدد وجذاب ،کافه های  متعددی که تمامی سلیقه ها را پوشش می دهد وجو سرزنده وشادی که همیشه در این مکان حکم فرما است تبدیل به پر طرفدارترین ساحل این شهر زیبا شده است .

ساحل بانوان کوش آداسی - JSKTOUR.COM

Ephesus :

یکی از زیبا ترین شهرهای باستانی ،افسوس در ساحل ایونیا در ترکیه واقع شده است .افسوس که در قرن ماقبل از میلاد توسط استعمارگران یونانی آتیک وهمچنین یونانی های یونی ساخته شده است خانه برخی از شگفت انگیزترین بناهای تاریخی مانند کتابخانه سلسوس،معبد آرتمیس وغیره است .افسوس که در اثر زلزله درسال 614پس از میلاد تاحدی ویران شده است اما هنوز هم سالانه هزاران گردشگر از سراردنیا راه به سمت خود جذب میکند.

افسوس -JSKTOUR.COM

پارک آبی آکوفانتزی:

سرگرم کننده ترین مکان در کوش آداسی که تفریحات جذاب وهیجان انگیزی هم برای کودکان وهم برای بزرگسالان دارد .این پارک آبی بزرگ ومجهز که در selcuk واقع شده  با وسیله های بازی هیجان انگیزش شمارا به اوج هیجان میرساند از جمله دیگر امکانات این پارک آبی خدمات اسپا هست .درست درهمین مکان هتل هایی وجود دارد که میتوانید در آنجا اقامت داشته باشید.

پارک آبی آکوا فانتزی -JSKTOUR.COM

بازار کوش آداسی:

در ظلمات شب تنها بازار بزرگ وزیبای کوش آداسی است که مانندی الماس می درخشد.حس وحال قدم زدن دراین بازار قدیمی،بزرگ،غرق نور وزیبا قطعا حس وحال فوق العاده خوبی را برای شما به ارمغان می آورد .این بازار جذاب برای کسانی که عاشق خرید کردن هستند بسیار مناسب است چون از لباس وزیر آلات تا فرش وسرامیک را در تمامی سلایق پوشش می دهد .

بازار کوش آداسی - JSKTOUR.CO

مسجد ایسابی:

یکی ازچشمگیر ترین آثار معماری مسجد ایسابی است که در قرن 14ساخته شده وتلفیق بی نظیری از سبک اسلامی ومعماری به سبک آناتولی است در سفرتان به کوش آداسی حتما از این مسجد زیبا دیدن کنید ولذت ببرید.

مسجد ایسابی - jsktour.com

موزه کاملیک:

یکی از جذاب ترین وفوق العاده ترین مکان ها برای بازدید در کوش آداسی ترکیه ،بزرگترین موزه راه آهن ترکیه با مدل های جالب متعددی است که به نمایش گذاشته شده .این موزه در سال 1997تاسیس شد ودر استان ازمیر ترکیه واقع شده است .

مسجد ایسابی - jsktour.com

کلیسای سنت جان :

این کلیسا در قرن 14در محل دفن سنت جان ساخته شده است وبه شکل صلیب طراحی شده وبا شش گنبد پوشیده شده بود .طبق گفته ها سنت جان کسی بود که از مریم مقدس مادر حضرت عیسی در سال های اخر عمرش مراقبت می کرد .اگربه تاریخ علاقه مند هتسید حتما از این مکان زیبا دیدن کنید .حفاری در این مکان همچنان ادامه دارد ونمای کلی خوبی از ساختار قبلی کلیسا وجود دارد .

اگر به دنبال یک پیاده روی بسیار آرامش بخش ودیدن مناطق زیبای قلعه وبقایای کلیسای باقی مانده ومقبره سنت جان هستید واقعا  ازاین مکان لذت خواهید برد .

کلیسای سنت جان - jsktour.com