بدروم

بدروم

بدروم یکی از شهر های ساحلی ترکیه است و همیشه امپراطوری های بزرگ در این بندر جنگ میکردند . بدروم دارای هتل های با خدمات متنوع است که حس آرامش را در آن تجربه کنید . اگر میخواهید یک سفر آروم و بدون هیاهو را تجربه کنید پیشنهاد میکنیم سری به بدروم بزنید . همکاران ما آماده ارائه مشاوره به شما میباشند تا سفری لذت بخش را تجربه کنید .
سفر به بدروم jsktour.com

موقعیت بدروم

موزه زیر آب بدروم :

در بدو ورود به بدروم موزه زیر آب بدروم خود نمایی میکند . اشتباه نکنید این موزه زیر آب نیست و اشیاء کشتی های غرق شده را در این موزه جمع اوری کردند . این موزه را در مکان قلعه بدروم در سال 1964 احداث شد . شما میتوانید با بازدید از موزه از قلعه قدیمی بدروم هم بازدید کنید .قدیمی ترین کشتی غرق شده جهان را میتوانید در این موزه ببینید  جالب است بدانید 10 ساله طوله کشید تا این کشتی را از اب بیرون اورند  . اشیا قدیمی با قدمت 3500 ساله را میتوان در این موزه مشاهده کرد

موزه زیر آب بدروم jsktour.com

موقعیت موزه زیر اب بدروم

پارک آبی ددمان بدروم  :

یکی از مکان های تفریحی بدروم پارک آبی میباشد  که میتوان تفریحات لذت بخشی را تجربه کرد .رودخانه 350 متری پارک میتواند تجربه به یادماندنی را برای شما رقم سازد  .این پارک آبی همزمان جمعیت زیادی را پوشش میدهد و دارای 23 سرسره آبی است .این پارک آبی روباز است و تفریحات مخصوص کودکان را دارد که بچه ها عاشق ان میشوند . در محدوده پارک آبی رستوران ها زیادی وجود دارد و پس از تفریحات آبی  میتوانید غذاهای متنوع ترکی  را میل کنید .

پارک آبی بدروم jsktour.com