اسپانیا

همه چیز در مورد اسپانیا

اسپانیا کشوری است در غرب اروپا است . در اسپانیا میتوانید از معماری های شهر بارسلون لذت ببرید و در سواحل بینظیر آن قدم بگذارید و از غذاهای لذیذ آن لذت ببرید . جالب است که بدانید اسپانیا عضو اتحادیه اروپا نیز میباشد .
همه چیز در مورد اسپانیا - jsktour.com

یکی از شهر های اسپانیا بارسلون میباشد .

در اسپانیا میتوانید پیاده روی و دیدن مناظر رشته کوه های پوشیده از برف و دشت های گرم را تجربه کنید !

یک پیشنهاد ویژه برای عاشقان کوهنوردی داریم در اسپانیا دو رشته کوه زیبا با نام های پیرنه و پیکو هست که میتوانید علاوه بر کوهنوردی از مناظر و پارک های اطراف آن ها لذت ببرید .در اسپانیا منطقه ای خود مختار به نام اندلس وجود دارد .آب و هوای اندلس نیمه گرمسیری است و تابستان های خشک دارد .جالب است بدانید مسلمانان 781 سال بر اندلس حکم رانی میکردند.

کاخ الحمراء:

شما میتوانید در اندلس از کاخ الحمرا بازدید کنید . میتوان گفت این کاخ مشهور ترین بنای اسپانیا است . این کاخ در شهر گرانادا بر روی یک تپه واقع شده است . در این کاخ از تلفیق سبک های اسلامی و رنسانس استفاده شده . این مکان ابتدا به عنوان مسجد  مورد استفاده قرار میگرفته و بعد ها تبدیل به کلیسا شده است و هنوز هم افراد زیادی برای دعا به این مکان مراجعه میکنند .

غذاهای اسپانیایی :

اسپانیا دارای تاریخ غنی است و فرهنگ های متعددی در طول سال ها در این کشور ساکن شده اند. در واقع، غذاهای اسپانیایی متشکل از چندین فرهنگ متنوع است، با غذاهای سنتی رومی ها، کارتاژنی ها و یهودیان که همگی در تفسیر مدرن غذاهای اسپانیایی نقش دارند . جالب است بدانید که ادویه پاپریکا اسپانیایی دارای سه نوع طعم شیرین ، تند و تلخ است .در ادامه بهترین غذاهای اسپانیایی را معرفی کردیم .

ژامبون ایبریکو (jamon iberico) :

آیا می دانستید اسپانیا یکی از بزرگترین تولید کنندگان و مصرف کنندگان ژامبون است؟ هر سال، این کشور حجم بسیار زیادی  ژامبون تولید می کند. وقتی ژامبون پخته شده اسپانیایی را بخورید عاشق آن میشوید . غذای سنتی اسپانیایی که بخش بزرگی از فرهنگ غذایی اسپانیا است، یکی از غذاهایی است که در سراسر کشور پیدا خواهید کرد و برخی از محبوب ترین انواع آن در مادرید یافت می شود.

ژامبون در دهه 1400 در اسپانیا معروف شد . ژامبون را از خوک های سیاه ایبری میسازند و بعد 36 ماه در هوای ازاد نمک سود میکنند تا خشک شود . 2 مدل ژامبون در اسپانیا وجود دارد . که یکی از ان ها بافت نرم و خوش طعم تری دارد و به گفته گردشگران یکی از معروف ترین ژامبون های روی زمین است .

ژامبون اسپانیایی - jsktour.com

پیستو (pisto) :

اگر راتاتوی را امتحان کرده اید و عاشق آن هستید، نسخه اسپانیایی این غذای معروف را دوست خواهید داشت. در حالی که پیستو را در اطراف اسپانیا پیدا خواهید کرد، بیشتر در شهرهای کوچک و روستاهای جنوب مادرید در منطقه لامانچا رایج است. پیستو بهتر است به عنوان پیش غذا یا بشقاب مشترک به عنوان گرم کردن غذای اصلی سرو شود، اما طعم های پر جنب و جوش آن جایگاهی را در لیست ما به ارمغان آورده است.پایه پیستو کدو سبز، پیاز، سیر، گوجه فرنگی و فلفل است که به آرامی در بستر روغن زیتون سرخ می شوند. وقت گذاشتن برای اجازه دادن به طعم ها با هم بسیار مهم است. در کنار مواد معمولی، بسیاری از دستور العمل ها به اضافه کردن تخم مرغ های سرخ شده یا chorizo ​​خرد شده نیاز دارند.

پائلا اسپانیا - jsktour.com

چوریزو (Chorizo) :

چوریزو همان سوسیس اسپانیایی است که در هر جای جهان میتوانید ان را پیدا کنید . این سوسی خوشمزه در قرن شانزدهم در اسپانیا پیدا شد . شما میتوانید این سویس را در طعم های شیرین ، دودی ، تند پیدا کنید . این سوسیس تخمیر شده ، پخته شده و دودی میشود و با پاپریکا اسپانیایی ، نمک ،سیر و روغن زیتون مزه دار میکنند . اسپانیایی ها دستورالعمل های مختلفی برای پخت این غذا دارند .

چوریزو (Chorizo) -jsktour.com

پائلا (Paella):

پائلا برای برخی از اسپانیایی ها غذای ملی است . پائلا مانند ژامبون یکی از غذاهای شگفت انگایز اسپانیایی است که باید در سفر خود امتحان کنید . برای تهیه این غذا ابتدا نان تست را در روغن زیتون میخوابانند و روی ان گوجه فرنگی و سیر میریزند و ان را پر از ژامبون پخته شده میکنند . این غذا را در تمام اسپانیا میتوانید پیدا کنید و از طعم دلپذیر آن لذت ببرید .

Paella - jsktour.com