آلمان

همه چیز در مورد آلمان

آلمان با ترکیبی از تاریخ ،میراث فرهنگی غنی وزیبایی طبیعی نامحدود یکی از دیدنی ترین جاذبه های گردشگری است .این کشور اروپایی تجربه ای را به شما گردشگران ارئه می دهد که هرگز فراموش نخواهید کرد.شما چه از علاقه مندان به تاریخ باشید چه یک طبیعت گرد آلمان شمارا با جاذبه های بیشمارش شگفت زده خواهد کرد .از بناهای تاریخی مهم وشهر های قدیمی گرفته تا ساختمان های مدرن وحومه ی شهر پراز زرق وبرقش .
آلمان

آلمان با قلعه ها وروستاهای قرون وسطایی جذاب وکلیساهای باستانی نفس گیر وموزه های بینظیر وشهر های کوچک ومکان های تاریخی همراه با کوه ها وجنگل ها ،برای شما گردشگران گذینه های زیادی برای کاووش در زیبایی های این کشور که اتفاقا در فهرست میراث جهانی یونسکواست،وجود دارد.

آلمان کشوری که در هر نقطه از آن جاذبه های عالی نهفته. برلین پایتخت المان یکی از جذاب ترین پایتخت های اروپا است .

آلمان یا همان جمهوری فدرال آلمان کشوری است در قلب اروپای مرکزی این کشور بزرگ وپرجمعیت با کشورهایی از جمله دانمارک،لهستان ،جمهوری چک، فرانسه،سوئیس،بلژیک ،اتریش وهلند همسایه است.

واحد پولی این کشور جذاب وسراسر تاریخ پرافتخار یورو است واب وهوایی فوق العاده وچهار فصل را میتوانید در هر زمان که به آن سفر کردید تجربه کنید ولذت ببرید.

از مهم ترین وپرجمعیت ترین شهر های المان میتوان به بایرن،کلن،هامبورگ،مونیخ وبالاخره گل سرسبد آن یعنی برلین اشاره کرد.

این کشور زیبا تمامی سلیقه هارا پوششش میدهد برای مثال اگر شما فردی باشید که به گشت وگذار در طبیعت علاقه مند باشید وبیشتر وقت سفرتان را بخواهید صرف آن کنید پیشنهاد مابه شما این است که از آلپ باواریا،جنگل سیاه یا دره راین دیدن کنید اما اگر فردی هستید که بیشتر به دنبال هنروتاریخ هستید در لیست مکان هایی که باید بازیدکنید حتما مونیخ،فرانکفورت وهامبورگ را قرار بدهید واز دیدن تک تک جاذبه های ان شگفت زده شوید.

جنگل سیاه:

جنگل سیاه با تپه های پراز درختش یکی از پربازدید ترین مناطق مرتفع در اروپا است .این شهر که در جنوب غربی آلمان واقع شده بهشت کوهنوردان است .در سمت غرب جنگل سیاه با شیب تند به راین فرود می اید در حالی که در شرق شیب ملایم  تری به سمت دره های نکار ودانوب بالا میرود .

جنگل سیاه المان jsktour.com

اسکی در آلمان :

از جمله دیدنی ترین نقاط این منطقه میتوان به قدیمی ترین منطقه اسکی آلمان در  todtnauو استراحتگاه جذاب bad liebenzel،مسیر های پیاده روی زیبا،استراحتگاه آبگرم،اسکی ،منطقه فرایبورگ،آبشارهای تریبرگ و…نام برد .این منطقه کوهستانی با برخورداری از مناظر وچشم اندازهای زیبا سالنه هزاران نفر از مردم محلی وگردشگران را به خود جذب می کند .

استراحتگاه Bad Liebenzell

دره راین :

دره راین نه تنها مهم ترین آبراه اروپا است بلکه زیباترین آبراه نیز می باشد .این رودخانه باشکوه با طولی 1320کیلومتر از سوئیس تاآلمان وهلند کشیده شده است درحالی که مکان های زیادی در المان برای لذت بردن از این رودخانه باشکوه وجود دارد،بخش دوست داشتنی دره راین میانه بالا است که به عنوان میراث جهانی یونسکو تعیین شده ،احتمالا محبوب ترین نقطه برای بازدید شما گردشگران است همچنین  این رودخانه زیبای65کیلومتری بیش از40قلعه وحدود 60شهر زیبای قرون وسطایی را در خود جای داده است.

استراحتگاه Bad Liebenzell

Insel mainav:

با وسعتی بیش از110هکتارجزیره ای زیبا در دریاچه کنستاسن است این جزیره گل فوق العاده زیبا برای شما گردشگران بهترین نقطه برای ثبت لحضات زیبایتان ازطریق عکاسی است . بازدید از باغ های دیدنی وپارک های زیبای حیرت انگیزش را اصلا از دست ندهید .دسترسی به این جزیره رویایی از طریق قایق یا ازطریق پل عابر پیاده ای که وجود دارد امکان پذیر است .اگر عاشق طبیعت هستید این جزیره یکی ازبهترین  مکان ها برای بازدید است وبهترین فصل برای بازدید از ان اوایل پاییز واواخر بهار است .

جزیره insel mainav

volkerschlachtdenkmal:

volkerschlachtdenkmalیا بنای یادبود نبرد ملل به یاد نبرد لایپزیگ در جنگ های ناپلئون ساخته شد .در طول این نبرد بیش از صدهزار سرباز کشته شدند اگرچه این نبرد در سال 1813رخ داد اما این بنای تاریخی تاسال 1913رونمایی نشد .امروزه این بنای تاریخی با یک نمایشگاه وموزه همراه است که توضیح بیشتری در مورد نبرد و جنگ های ناپلئونی در قرن 19می دهد .این جاذبه تاریخی برای شمابازدید کنندگانی که علاقه مند به تاریخ وسیاست هستید بینظیر است .

بنای یادبود نبرد ملل -jsktour.com

تالارشهر قدیمی در بامبرگ:

بامبرگ یک شهر تاریخی در بایرن است وتعدادی از بناهای دیدنی معماری جذاب را در خود جای داده اما هیچ کدام به اندازه تالار شهر قدیمی یا altes rathausجالب ومهم نیستند.برطبق افسانه ها اسقف شهر به ساکنان اجازه نمیداد که تالار شهر را بسازند بنابراین آنها تصمیم گرفتند این ساختمان را در نقطه ای از شهر بسازند که غیر منتظره باشد وبه فکر هیچ کس نرسد در نهایت آن را درست در وسط پلی که برروی رودخانه regnitz قراردارد ساختند این ساختمان زیبا وحیرت انگیز فضای داخلی فوق العاده ای نیز دارد که با نقاشی های دیواری زیبایی تزئین شده .

شهر بامبرگ آلمان -jsktour.com

کوه های هارتس:

یکی از مرتفع ترین رشته کوه های آلمان رشته کوه هارتس است منطقه ای که با خانه های زیبا وسنتی ،قلعه های پوشیده ازبرف و رودخانه های آرام پرجمعیت است .برادران گریم که مشهورترین داستان های پریان جهان را نوشتند برخی از داستان های خود را در کوه های هارتس بناکردند .شمامیتوانید با رفتن به کوه های هارتس در مسیر قله بروکن پیاده روی کنید یا سوار قطار بخار بسیار جذاب شوید واز میان کوه ها ودره ها بگذرید و نظاره گر این مناظر فوق العاده زیبا بشوید .

کوه های هارز -jsktour.com

کلیسای جامع آخن:

کلیسای جامع آخن که در نزدیکی مرز بلژیک وهلندقرار دارد قدیمی ترین کلیسای جامع در شمال اروپااست .ساخت وساز این کلیسای زیبا در قرن8آغاز شد وطراحی آن ترکیبی از سبک کارولینگ وگوتیک است .کلیسای جامع توسط شاه شارلمانی ساخته شد وتاجگذاری های بی شماری در قرن های گذشته در آنجا برگزار شده معماری خاص ومصالح بی نظیری که در ساختن این کلیسا بکار رفته است واقعا حیرت اور است .

کلیسای جامع آخن آلمان -jsktour.com

سیلت :

در شمالی ترین سواحل آلمان جزایر فریزی شمالی قرار دارند .سیلت یکی از محبوب ترین جزایر است اگرچه موقعیت شمالی آن به این معنی است که به اندازه سایر جاذبه های گردشگری آلمان قابل دسترس نیست .سیلت دارای سواحل بی پایان است به جز تپه های ماسه ای زرق وبرق دار وفانوس های دریایی سنتی با یک پیاده روی کوتاه میتوانید از کلبه های بام کاهگلی وزمین های وسیع وزیبا لذت ببرید همچنین میتوانید دوچرخه کرایه کنید ودر جزیره به گشت وگذار بپردازید.

جزیره سیلت آلمان -jsktour.com

کودلینبورگ:

در شمال پارک ملی کوه های هارتز،شهرزیبا وجذابquedlinburgقراردارد .وقتی شما در امتداد خیابان های سنگفرش شده قدم می زنید این فرصت را دارید که بیش از1000خانه نیمه چوبی را مشاهده کنید واز آنجایی که این شهر در طول جنگ های جهانی کمترین آسیب را متحمل شده یکی از معدود مقاصد در آلمان است که سبک تاریخی وعجیب خود را حفظ کرده .کوئدلینبورگ علاوه بر اقامتگاه های سنتی خانه کلیسای جامع رومی آلمانی معروف به domوانواع موزه هایی است که معماری ،تاریخ وهنرمحلی بررسی می کنندوبرای شما بازدید کنندگانی که علاقه مند به تاریخ هستید فوق العاده جذاب خواهد بود.

کودلینبورگ المان - jssktour.com

SCHWERIN CASTLE:

قلعه شورین در شهرشورین یکی از مهم ترین جاذبه های ایالت مکنبورگ فورپومون است .این قلعه فوق العاده زیباو عجیب درست در وسط SCHWERINER SEE واقع شده است که بر جذابت فوق العاده آن افزوده است وبرای بازدید شما گردشگران محترم به همراه راهنما امکان پذیر است .در افسانه های باستان آمده است که این قلعه توسط  روحی تسخیر شده واین افسانه باعث شده هرساله تعداد زیادی بازدید کننده کنجکاو به دیدن این قلعه بیایند.

قلعه شورین jsktour.com

صخره های روگن :

صخره های روگن که در پارک ملی جاسموند در شمال شرقی جزیره روگن واقع شده اند صخره هایی هستند کچی با فرسایش دائمی که برفراز دریای بالتیک قرار دارند  روی این صخره های فوق العاده زیبا پوشیده شده از جنگل های دست نخورده وزیبا ودرست در ارتفاع 118متری این صخره ها باشکوه ترین قسمت صخره که به صندلی پادشاه معروف است قرار دارد .

پارک ملی جاسموند المان - jsktour.com

شهر قدیمی هایدلبرگ:

این شهر قدیمی که در دره رودخانه نکار واقع شده به دلیل اینکه در طول جنگ جهانی دوم این شهر از بمباران متفقین در امان بوده ،جذابیت خود را به واسطه خیابان های باریک،خانه های زیباوقلعه معروف هایدلبرگ حفظ کرده و یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری آلمان است .

شهر قدیمی هایدلبرگ-jsktour.com

قلعه هایدلبرگ:

این قلعه که در دامنه تپه کونیگستول پوشیده از جنگل قرار دارد یکی دیگر از مقاصد محبوب گردشگران است .این قلعه نفس گیر دارای تاریخی به قدمت خود آلمان است واز آنجایی که بر روی یک تپه صخره ای بر فراز شهر هایدلبرگ  در نزدیکی رودخانه نکار در جنوب غربی آلمان قرار گرفته است دارای منظره ای چشم نواز از محیط اطراف است .این قلعه زیبا متشکل از ساختمان های مختلفی در اطراف یک حیاط داخلی درون قلعه است که هر ساختمان دوره متفاوی از معماری آلمانی را برجسته می کند .این قلعه زیبا وحیرت انگیز به عنوان نمادی از هایدلبرگ شناخته می شود .

قلعه هایدلبرگ - jsktour.com

شهر Berchtesgaden:

در حنوب باواریا درست تا مرز اتریش زیبا ،این شهر کوهستانی کوچک قرار دارد.برشتگادن برخلاف وسعت کمی که دارد نقش بسیار مهمی در شکل گیری تاریخ آلمان ایفاکرده است .این شهر زیبادر طول تاریخ  به دلیل معادن نمکش شناخته شده بود اکنون به خاطر اقامتگاه تابستانی ادولف هیتلر شناخته می شود .آشیانه عقاب یاkehlsteinhaus جذاب ترین مکان در این شهر کوچک است که حتی پس از پایان جنگ جهانی دوم بدون هیچ خسارتی نجات یافت واکنون به عنوان موزه فعالیت می کند و هر ساله تعداد زیادی بازدید کننده را به خود جذب می کند .

برچتسگادن-jsktour.com

راین رمانتیک :

راین رمانتیک معروف ترین بخش راین است که بین کوبلنز تا بینگن امتداد دارد .این رودخانه زیبا ودل انگیز از گذشته های دور یک مسیر تجاری مهم به اروپای مرکزی بوده ورشته ای از شهرهای کوچک در امتداد ساحل این رودخانه زیبا رشد کرده اند .رودخانه راین از طریق تپه های شیب داری که پوشیده از درختان سرسبز که بالای آن قلعه های بیشماری وجود دارد راه خود را به اینجا می کشد .

رودخانه راین رمانتیک_jsktour.com