سفر به قلب آمازون در قاره ی آمریکای جنوبی، سفری پر از شگفتی های خارق العاده ای است که هر گردشگری از دیدن آن به وجد می آید. در این نقطه از زمین رودخانه سرخ، عمیق ترین دره ی جهان، پهناورترین دشت نمکی و آبشارهای تماشایی جهان قرار گرفته اند.

آبشار زیبا و شگفت آور در مرز بین آرژانتین و برزیل در جهان

بین دو کشور آرژانتین و برزیل پارک ملی ایگوآسو  یکی از شگفت آورترین آبشارهای جهان قرار گرفته است. از میان جنگل های باشکوه و انبوه آمازون بیشتر از 250 آبشار سرریز می شوند.

رویارویی آب های آمازون

از برخورد دو رودخانه کوچتر بنام های سولیموز و نیگرو وسیع ترین رودخانه جهان به وجود آمده است. اینکه رودها از یکدیدیگر مستقل هستند موجب حیرت همگان شده است. در واقع این دو رودخانه وقتی با یکدیگر برخورد می کنند آب هایشان با یکدیگر ترکیب نمی شود و هر رودخانه هویت خود را حفظ می کند.

جنگل های آمازون

از اکثر کشورهای قاره امریکای جنوبی جنگل های بارانی آمازون رد شده اند ولی بیشتررین سهم را کشورهای کلمبیا، برزیل و پرو دارند. این جنگل بارانی وسیع با رودخانه ای عظیم به دو قسمت تشکیل می شود و دارای غنی ترین تنوع زیستی است.

دلفین های زیبا و صورتی آمازون

یکی از دوست داشتنی ترین حیوانات مناطق ساحلی دلفین ها هستند. در سواحل رودخانه ای دلفین های صورتی رنگ زیبایی زندگی می کنند. نکته ی جالبی که در مورد این دلفین ها وجود دارد این است که رنگ آنها در ابتدا طوسی است و بعد از مدتی به صورتی خوشرنگی تبدیل می شوند.

برای تجربه یک سفر ناب و دل انگیز، حتما به برزیل و جنگل های آمازون سفر کنید.

با دیدن این فیلم زیبا به قلب آمازون سفر کنید .