ساحل نیسی

ساحل نیسی یکی از جالب‌ترین سواحل دنیا و جز معروف‌ترین سواحل و جاذبه های گردشگری قبرس است. جالب از این حیث که این ساحل به شکلی هیرت‌انگیز و کاملا طبیعی توسط شن‌های دریایی به دو قسمت کم‌عمق و عمیق تقسیم شده است.

Baby Beach Nissi Bay

در سرتاسر ساحل کافه‌ها و بارهای زیادی حضور دارند که صدای موسیقی آن‌ها سر به فلک گذاشته و ساحل را به محیط شاد و پرجنب و جوش تبدیل کرده است. در نیسی محلی بنام Bay Beach Nissi Bay وجود که در آنجا دی‌جی‌ها به‌صورت شبانه‌روزی مشغول نواختن موسیقی هستند. اگر اهل موسیقی باشید، به احتمال زیاد این بخش از ساحل به یک پاتوق همیشگی برای شما تبدیل خواهد شد.

امکانات ساحل نیسی

امکانات ساحل نیسی صرفا به کافه‌ها، بارها و دی‌جی‌ها خلاصه نمی‌شود؛ انواع ورزش‌های آبی، دکه‌های فروش غذا و لوازم شنا و مجمتمع‌های اقامتی از دیگر امکانات ساحل هستند که با وجود آن‌ها، نیازی به حضور در شهر برای خرید مایحتاج‌تان نخواهید داشت.

توضیح مختصر درباره ساحل زیبای نیسی قبرس

ساحل نیسی از نظر زیبایی زبانزد خیلی از افراد در قبرس است بدلیل چشم انداز بسیار زیبا و فوق العاده ای که از ساحل و آب های نیلگون ایجاد کرده است. ساحل نیسی در فاصله ی 3 کیلومتری از غرب مرکز ایاپانا قرار دارد. در این مکان فستیوال ها و جشنواره های ساحلی زیادی برگزار می شود. و گردشگران می توانند آبتنی کنند و حمام آفتاب بگیرند.

ساحل نیسی می تواند بهترین گزینه برای گردشگرانی باشد که  موسیقی زنده و تفریحات دریایی را یکجا می خواهند.

این ساحل بدلیل محبوبیت زیادش در تابستان گردشگران زیادی را به خود جذب می کند و برای کسانی که دنبال مکانی آرام هستند مناسب نمی باشد.

امکانات ساحل نیسی قبرس

این ساحل برای جذب گردشگران و توریست ها امکانات رفاهی زیادی را فراهم کرده است.

تفریحات هیجان انگیزی مثل جت اسکی، قایق رانی، غواصی و ...

داشتن کافه ها و رستوران های متنوع برای تمامی سلیقه ها

وجود مغازه هایی برای خرید مایحتاج

تفریحات هیجان انگیزی مثل قایق سواری، شنا، بانجی جامپینگ و ...

بهترین زمان برای رفتن به ساحل نیسی

بهترین زمان برای رفتن به ساحل نیسی ماه های گرم سال توصیه می شود. زیرا که بتوان از تمام امکانات تفریحی آبتنی و شنا در این ساحل زیبا استفاده کرد.

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

نظرات کاربران

'column' argument cannot be null. (Parameter 'column')