رستوران اتمسفر دبی به نام اتمسفر با عنوان مرتفع ترین رستوران دنیا، در کتاب رکود جهانی گینس به ثبت رسیده است.

این رستوران در ارتفاع 422 متری از سطح زمین قرار گرفته و انواع غذاهای بین المللی را در اختیار میهمانانش قرار می دهد.

رستوران اتمسفر در برج خلیفه، بلندترین برج دنیا قرار گرفته است.از پنجره های این رستوران می توانید باغ 109 هکتاری محوطه ی برج را ببینید و دبی را زیر پاهایتان حس کنید. برای لذت بردن از مناظر، باید هزینه ی بیشتری بابت رزرو میزهای کنار پنجره بپردازید.

معرفی رستوران اتمسفر دبی

رستوران اتمسفر در برج خلیفه قرار دارد. همانطور که میدانید برج خلیفه چند سالی است که لقب بلندترین برج جهان را گرفته است. هم اکنون برج خلیفه جز مهم ترین جاذبه گردشگری شهر مدرن دبی به حساب می آید. یکی از جذاب ترین قسمت های این برج برای خوردن غذا و یک دمنوش اعلا، رستوران اتمسفر است.

جذابیت های هتل اتمسفر دبی

برای رسیدن به این رستوران جذاب در برج خلیفه باید از آسانسور شیشه ای استفاده کنیم. که سوار شدن در این آسانسور شیشه ای و رسیدن به طبقه 122، خود یک تجربه بینظیر است.

یکی دیگر از جذابیت های این هتل، کیفیت بسیار بالای غذاهای این رستوران است که مواد اولیه آن بصورت روزانه از سرتاسر جهان تهیه می شود. بهترین آشپزهای دنیا در این رستوران کار می کنند.

لذت غذا خوردن در رستوران اتمسفر دبی

چشم انداز بی همتای برج خلیفه، یکی از نکات مهمی است که میهمانان را برای رفتن به این رستوران مرتفع وسوسه می کند. با رفتن به این رستوران می توانید دبی را زیر پاهای خود احساس کنید و باغ 109 هکتاری در محوطه برج را مشاهده کنید.