تفریحات کیش

تفریحات جزیره زیبای کیش به قدری زیاد متنوع ولذت بخش هستند که به راحتی تمامی سلیقه هارا پوشش می دهند وسفری خاطره انگیز را برای شما به ارمغان خواهند آورد.برای رفتن به کیش کافی است ازتورهای کرمان کیش جنوب شرق استفاده کنید.

البته باید توجه داشته باشید که به علت تنوع این تفرحات بهتر است که برنامه ریزی قبلی داشته باشید تابتوانید درمدت زمان سفرتان دراین جزیره زیبا بیشترین بهره را ببرید.

تفریحات کیش در دسته بندی های مختلفی قرار میگیرند که در زیر برای شمابه اختصار شرح می دهیم :

1.تفریحات آبی ودریایی

2.جنگ ها وشوهای شبانه

3.رستوران هایی با موزیک زنده

4.کشتی های تفریحی برای گشت دریایی با همراه پذیرایی

5.پارک سافاری برای  تفریحات صحرایی پرهیجان

6.تفریحات غیرآبی که شامل پارک ها وتفریحات هیجانی وگشت ها میشود

7.برنامه های فرهنگی،هنری وآموزشی

8.برنامه های اجتماعی

9.برنامه های تفریحی وگردشگری

10 .برنامه های ورزشی

1:تفریحات آبی ودریایی کیش که شامل:پاراسل،شاتل ،غواصی،پارک آبی اوشن،اسکوتر زیر دریایی،اسکی روی آب،فلای بورد،شنا با دلفین،جت اسکی ،پدل بورد،بنانا،کشتی اکواریوم،تور هندورابی ازکیش،کایاک می باشد که هرکدام از آنها در کلوپ های تفریحات دریایی با درجه بندی های متفاوت عرضه می شوند.

2:جنگ های شبانه کیش:جنگ ستارگان رنگارنگ،پازل شو،جنگ شبانه ایرانیا،جنگ دینامیت شو،جنگ بابک شو،جنگ پرشین شو،جنگ شبانه ارم شو.

3:رستوران های موزیک زنده کیش:رستوران آرینا،رستوران میرمهنا،رستوران کوه نور،رستوران شاندیز صفدری ساحلی،رستوران شاندیز صفدری vip،رستوران شاندیز قدیم.

4:کشتی های تفریحی کیش:کشتی کارینا کیش،کشتی اکواریوم کف ودور شیشه ای ،کشتی اوستا،گشت دریایی کیش خصوصی وvip،کشتی تفریحی تاپ تورز ،کشتی تفریحی دنا،کشتی اوستا

پارک سافاری

آفرود در کیش سافاری که توسط خودروهای لندکروز مجهز  وهدایت شده توسط رانندگان خبره وحرفه ای ودرمسیری حدودا هفت کیلومتر که در تپه ها ومسیرهای شنی ناهموار به همراه حرکات نمایشی انجام می گیرد وظرفیت هر خودرو 6نفر است.

پینت بال که با حداقل دونفر شرکت کننده وبرای سنین 8سال به بالا انجام می گردد.

باگی250سیسی وباگی خانوادگی VIP،بانجی شوتینگ پرتابی هیجان انگیز به وسیله تیروکمان به مسافت50متر  وارتفاع25متر برای سنین 15سال به بالا با حداقل وزن50وحداکثر110کیلوگرم،شترسواری،تونل وحشت،زوب بال که تفریحی هیجان انگیز است که فرد داخل توپ هوا قرار خواهد گرفت ومسافتی حدود150متر با شیب ملایم را درون این توپ طی خواهد کرد،موتور ATV90اتوماتیک که موتوری چهارچرخ است برای5دور درپیست خاکی 400متری،موتور دنده ایATV250حرفه ای،موتورATV 100 COBRAموتور اتوماتیک 4چرخ برای 5دور در پیست خاکی .

شما میتوانید با شرکت در تور کیش از کرمان به این جزیره سفر کرده و لذت آفرود سواری را تجربه کنید .

kish-jsk

kish-jsk

kish-jsk

kish-jsk

تفریحات غیرآبی

جایروکوپتر یا پرواز تفریحی،گشت دور جزیره،پارک سافاری،پارک دلفین،تله کابین،سینما6بعدی،بانجی جامپینگ،شهربازی هایلند،ایستگاه آدرنالین،قلعه وحشت،کلبه وحشت،کلبه جادویی،پارک ژوراسیک،اتاق فرار،پرش آزاد روی تشک از ارتفاع،پارک برفی کیش پنگوئن،گشت طبیعت گردی وتاریخی وگشت جزیره کیش VIPبا اتوبوس دو طبقه روباز،بازدید ازشهر زیرزمینی کاریز،اجاره لیموزین،خانه بومیان کیش،شهربازی فان کلاب ،کافه یخی کیش،پاراگلایدر،پاراترایک،فوتبال حبابی، عینک واقعیت مجازی جادویی ،فیش اسپا یا دکتر ماهی که ماساژ پا توسط ماهی های ویژه انجام می شود،هرم مومیایی دالان وحشت که در100متر مسیر  پرپیچ وخم ترس واضطراب را تجربه خواهید کرد.

kish-jsk

kish-jsk

kish-jsk

kish-jsk

جایروکوپتر

جایروکوپتر یک وسیله پرواز شبیه هلیکوپتر است که ظرفیت آن فقط دونفر است که شامل راننده ویک سرنشین می شود وامن ترین وسیله پرواز است که ازاین طریق میتوانید بر فراز آب های خلیج فارس پرواز کنید وهیجان ولذتی وصف ناپذیر را تجربه کنید.طول زمان پرواز از زمان تیک اف تازمانی که بر زمین می نشیند ده دقیقه است .

شرایط تجربه این تفریح جذاب بالای ده سال بودن و وزن کمتر از105کیلوگرم است.

kish-jsk

تم پارک سنتر

تم پارک سنتر دارای دو پارک دنیای ژوراستیک ومجیک پارک به مساحت3200متر  می باشد .پارک ژوراستیک کیش  بهترین گذینه برای ایجادخاطره ای جذاب وآموزنده به کودکان ونوجوانان است که در مجموع این پارک ها که براساس موضوع ویا تم مشخصی طراحی میشوند اهدافی اموزشی ویاصرفا تفریحی را در بردارند.هنگامی که از ژوراستیک پارک کیش دیدن کردید میتوانید به سراغ مجیک پارک کیش بروید که بیشترمناسب جوانان وبزرگسالان است که در آن بیش از100آیتم جذاب وجود دارد که میتوانید از تک تک آنها حیرت زده شوید ولذت ببرید.

شما میتوانید همراه فرزندان خود در تور کیش از کرمان شرکت کنید و یک سفر پر از ماجراجویی را تجربه کنید .

kish-jsk

kish-jsk

kish-jsk

فوتبال حبابی

نوعی ورزشی شبیه فوتبال که بازیکنان بوسیله یک پوشش حبابی که از هواپرشده وبالاتنه را می پوشاند برای وارد کردن توپ با پا به دروازه حریف رقابت می کنند واین باعث میشود تجربه ای جالب مفرح وشاد ودرعین حال ایمن را برای شما بوجود آورد.

kish-jsk

پاراگلایدر وپاراترایک

پاراگلایدر درکیش که یک چتر موتور دار است که لذت پرواز برفراز جزیره مرجانی وآبهای شفاف کیش را برای شما به ارمغان می آورد اما پاراترایک یک چتر موتور دار است که به شما یک پرواز امن ودلنشین را هدیه خواهد کرد.مدت زمان این پرواز ها اصولا 10دقیقه است که امکان انتخاب زمان طولانی تر هم امکان پذیر می باشد.

شما میتوانید با شرکت در تور کیش از کرمان لذت پرواز بر اب های نیلگون خلیج فارس را تجربه کنید .

kish-jskkish-jsk

آشنایی بیشتر با تفریحات آبی جزیره زیبای کیش

پاراسل:یکی از تفریحات لذت بخش وهیجان انگیز برای گردشگران پاراسل است.دراین تفریح بی نظیر شما سوار یک چتر نجات پاراسل می شوید وبایک قایق به سرعت بالا می روید وشاهد صحنه ای زیبا ازجزیره کیش خواهید بود در حالی که حس آرامش بی نظیر وبالاترین سطح هیجان را درآسمان نیلگون وآب های شفاف وزیبای خلیج فارس تجربه خواهید کرد.ارتفاع اوج گیری شما بین 300-150 متر از سطح دریا خواهد بود وکل مدت تجربه پاراسل سواری حدود یک ساعت است.

kish-jsk

غواصی

یکی از جاذبه های منحصر به فرد کیش ورزش ها وتفریحات آبی متنوع آن است.آب های آرام جزیره باعث انجام بسیاری از ورزش ها مانند جت اسکی وغواصی می شود البته باید توجه داشته باشید که ورزش های دریایی کیش کمی گرانتر از سایر تفریحات آن است.این ماجراجویی دریایی که معمولا در15دقیقه  در عمق های کم 5تا8متری به همراه مربی های حرفه ای انجام می گیرد می تواند بهترین وفراموش نشدنی ترین تجربه را برای شما به ارمغان بیاورد همچنین در پایان باعکس های زیبایی که با ماهی های رنگارنگ وصخره های مرجانی گرفته اید حسابی هیجان زده خواهید شد.شرایطی که باید دارا باشید فقط بالای 10سال بودن وعدم ابتلا به بیماری های قلبی وتنفسی است.

kish-jsk

فلای بورد

فلای بورد یکی از بهترین تفریحات آبی شگفت انگیز جزیره زیبای کیش است .فلای بورد وسیله ای است که به جت اسکی متصل می  شود وشمارا  در هوا شناور نگه می دارد وبه شما امکان می دهد با پمپاژ وفشار دادن آب به سطح دریا مانور دهید ،شیرجه بزنید وحرکات نمایشی انجام بدهید.فلای بورد یکی از مهیج ترین وجدید ترین ورزش هاست که نیاز به واکنش سریع دارد تا بتوانید هنگام پرواز بر روی سطح آب تعادل خود را حفظ کنید.

kish-jsk

پدل بورد

تخته پارویی یکی از محبوب ترین ورزش های آبی است که یادگیری آن بسیار آسان وآرامش بخش است درحالی که روی تخته در یک دریای آرام ایستاده اید از هر موج کوچک لذت ببرید.تخته پارویی امروزه در سطح بین المللی به عنوان یک ورزش مورد استفاده  قرار می گیرد .

تلفیقی از آرامش وهیجان دراین بازی با شما همراه خواهد بود.در این ورزش از ابزار مخصوص تخته مانند به نام تخته پارو استفاده می شود وقایق ران پس از پرتات تخته پارویی یا می ایستد یا روی آن می نشیند وبا پارویی یک طرفه شروع به پارو می کند.مدت زمان سوارشدن برتخته وبازگشت به محل مربوطه در مجموع یک ساعت است.

kish-jsk

اسکوتر زیر دریایی

اسکوتر زیر دریایی کیش در ایران  یا غواصی مدرن پیشرفته یکی از هیجان انگیزترین تفریحات آبی جزیره کیش است که در سال1391وارد جزیره کیش شد تامردم بتوانند از آن استفاده کنند.در طول این ماجراجویی آبی بی نظیر یک مربی با تجربه راهنمای شماخواهد بود و دراین غواصی هیجان انگیز با اسکوتر دریایی شمارا تا عمق 10متری زیر آب همراهی می کند.این تفرح جذاب مخصوص افراد 12سال به بالا با حداقل قد150سانتی متر است.

kish-jsk

بنانا سواری

این بازی جذاب را که به صورت جمعی میتوانید انجام دهید قطعا برای شما لذت بخش خواهد بود.دراین سرگرمی جذاب شما بر روی یک تیوپ به شکل موز که به یک قایق تند رو متصل است قرار می گیرید وبا سرعت بالا روی سطح دریا حرکت کرده وباید سعی کنید که تعادل خود را حفظ کنید .برای استفاده از بنانا باید حداقل4نفر باشید ویکی از قسمت های هیجان انگیز بنانا سواری زمانی است که قایق ها مسیر را ناگهانی می چرخانند وتیوپ شما چپ می شود اما نگران هیچ چیز نباشید زیرا از قبل یک جلیقه نجات  به شما داده می شود تامشکلی نداشته باشید.استفاده ازاین ورزش برای خانم ها واقایان بالای7سال مجاز است.

kish-jsk

کایت بوردینگ

دراین تفریح شما روی تخته اسکی قرار می گیرید ودرعین اسکی روی آب لحظاتی هم در هوامعلق هستید دراین ورزش جذاب که شمابه طور همزمان می توانید هم از دریانوردی واسکی روی آب لذت ببرید وهم پاراگلایدر  ولذت پرواز را تجربه کنید .لازمه این تفریح فقط این است که شما از سلامت جسمانی مطلوبی برخوردار باشید.

kish-jsk

جت اسکی

جت اسکی یکی از لذت بخش ترین تفرحات کیش است .هیجان سرعت بر روی آب های زیبای خلیج فارس لحضات شیرینی را برای شما فراهم می کند.با مراجعه به یکی از کلوپ های غواصی ودریایی کیش میتوانید از جت اسکی استفاده کنید.این تفریح قابل استفاده برای دونفر می باشد وبرای افراد بالای100کیلوگرم به صورت تک نفره خواهد بود همچنین حداقل سن برای استفاده ازاین تفریح مهیج20سال است.

kish-jsk

شنا بادلفین

قطعا بی نظیرترین وخاص ترین تفریح وهیجانی که میتوانید در مدت زمان سفرتان در جزیره زیبای کیش تجربه کنید شناکردن با دلفین هاست.دراین تجربه هیجان انگیز شما درکنار یک مربی حرفه ای ودلفین های تربیت شده اوقات خوشی را سپری خواهید کرد .دلفین های زیبا باشما شنا می کنند ،شمارا میبوسند،میتوانید بالهای آنهارا بگیرید وخود را به دلفین بسپارید وهمچنین عکس وفیلم های بسیاری جذابی را به ثبت برسانید.این تفریح مهیج وجذاب برای کلیه افراد وحتی کودکان 2سال به بالا هم امکان اجرادارد.

kish-jsk

کشتی اکواریوم

اگر به دنبال تجربه ومشاهده زندگی طبیعی موجودات زیر دریا هستید کافیست بلیط کشتی اکواریوم در کیش را رزرو کنید  وباخانواده به این ماجراجویی زیر دریایی بروید.این کشتی تفریحی به واسطه پنجره ها کف شیشه ای که دارد برای شما تمامی جذابیت های اعماق دریا را به تصویر می کشد .مدت زمان گشت کشتی اکواریومی یک ساعت است وقابل استفاده برای تمامی سنین است وهیچ محدودیتی ندارد.

تورهندورابی ازکیش

یک ماجراجویی شاد وسراسر لذت بخش تور یک روزه رفتن به جزیره مرموز هندورابی در آب های خلیج فارس است که برای شما خاطره ای تکرار نشدنی را به ارمقان خواهد آورد.دراین سفر یک روزه شماباکشتی به مدت یک ساعت ونیم در راه خواهید بود تابه جزیره هندورابی برسید جایی که به محل پرورش مرجان ها وماهی های زیبا مشهور است ودرساحل آن میتوانید لاکپشت های بسیاری را مشاهده کنید .

آرامشی که در کل این جزیره خالی ازسکنه مییابید قطعا در نوبه خود بی نظیر است درساحل آن میتوانید افتاب بگیرید شنا کنید وازتور یک روزه خود نهایت لذت را ببرید.

برنامه های فرهنگی ،هنری وآموزشی

مسابقه ماهیگیری،جشن بازگشایی آموزشهای حضوری زبان آموزی وفرهنگی،مسابقه مجسمه های ماسه ای،کارگاه مادر وکودک مدادرنگی ویژه کودک3تا6سال،مسابقه نقاشی جشنواره هفتگی کودک ونوجوان،تماشاخانه سیار ،می شود.

برنامه های اجتماعی

پیاده روی خانوادگی ومسابقه بولینگ خانوادگی

برنامه های تفریحی وگردشگری

مراسم های گرامیداشت ،تور طبیعت گردی کیش،اجرای نمایش عروسکی سعدی کلمب،کارنوال خودرویی وموتوری،مانور شناورهای تفریحات دریایی کیش،اجرای گروه های موسیقی آیینی وکارنوال شادی،برگزاری رویداد جزیره گنج وجشن هفته کیش ومناسبت های دیگر می شود.

برنامه های ورزشی

مسابقه ماهیگیری ،مسابقات دوچرخه سواری تایم تریل انفرادی،همایش دوچرخه سواری کودکان زیر 10سال،مسابقه دوچرخه سواری جایزه بزرگ بزرگسالان ولیگ برتر،مسابقات یخ نوردی،همایش پاکسازی ساحل ودریا،همایش شناوران پاراسل وفلای برد تفریحی،مسابقه دوچرخه سواری کراس کانتری اقایان وبانوان،فستیوال بازی و ورزش خانواده،مراسم تجلیل از مدال آوران،میشود.

آژانس هواپیمایی جنوب شرق بهترین تور های کیش از کرمان را ارئه میدهد .

نکاتی که بهتراست بدانید

*باید توجه داشته باشید به دلیل محدودیت ظرفیت تفریحات کیش مخصوصا درایام سفر وشلوغ احتمال تکمیل ظرفیت بالایی دارند وبهتراست که از قبل تفریحات خود را رزرو کرده باشید.

*هریک ازاین تفریحات درکلوپ های تفریحات دریایی کیش با درجه بندی های متفاوت عرضه می شود وتفاوت آنها در دسترسی  مکانی،امکانات کلوپ تفریحی،رعایت پروتکل ها وبرخورد پرسنل می باشد.

*بهترین تفریحات کیش متناسب باسلیقه افراد متفاوت است اما باتوجه به نظر مسافران می توان به پاراسل ،غواصی ،پارک آبی،پارک دلفین وسافاری اشاره کرد.

*در ایام محرم،فاطمیه وشهادت ها کلیه برنامه های موزیکال وکمدی مانند جنگ های شبانه ،کشتی های تفریحی وموزیک زنده  رستورانها تعطیل میباشد اما برنامه های غیر موزیکال مثل تفریحات دریایی پارک آبی سافاری وگشت جزیره اجرا خواهند داشت.

آژانس هواپیمایی جنوب شرق بهترین تور های کیش از کرمان را ارئه میدهد .

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

نظرات کاربران