بلیط هواپیما نجف

آژانس هواپیمایی جنوب شرق چارتر کننده پرواز های کرمان نجف میباشد . هر هفته دو روز پرواز از مبدا کرمان به مقصد نجف برگزار میشود . شما میتوانید جهت رزرو تور کربلا و نجف یا رزرو پرواز نجف با همکاران ما در ارتباط باشید : 03435363 -

کربلا :

کربلا کعبه عشق است . کربلا مقصد زیارتی شیعیان زیادی است که از سراسر جهان به این شهر سفر میکنند . کربلا هیچ فرودگاهی ندارد به همین دلیل  تنها راه دسترسی به کربلا زمینی میباشد . یکی از راه های دسترسی به کربلا از طریق شهر های اطراف است . شما میتوانید با پرواز مستقیم کرمان نجف به شهر زیارتی نجف سفر کنید و سپس به زیارت سیدالشهدا بروید .

تور زیارتی کربلا و نجف:

سفر به تنهایی و بدون راهنما ممکن است در کشوری دیگر دردسر ساز باشد و از شما کلاهبرداری شود . به همین جهت به شما پیشنهاد میکنیم با کاروان های زیارتی سفر کنید . تور های زیارتی کربلا و نجف زیر نظر سازمان حج و زیارت برگزار میشود و صبحانه ، ناهار ، شام و حمل و نقل و ترانسفر رایگان دارند . همچنین با شرکت در تور های کربلا و نجف آژانس جنوب شرق نگران ویزا نباشید . برای  شرکت در تور زیارتی کربلا و نجف کافی است همراه خود پاسپورت داشته باشید و نیازی به اقدام برای ویزا نیست .در تور های زیارتی کربلا و نجف مدیر کاروان، مداح و روحانی شما را همراهی میکنند تا از تمام سفر خود به نحو احسنت فیض ببرید.

هزینه بلیط هواپیما کرمان نجف:

هزینه بلیط هواپیما متغیر میباشد و نرخ اعلامی شرکت هواپیمایی (زاگرس ، کاسپین )بستگی دارد .

تاریخ پرواز کرمان نجف:

پرواز کرمان نجف هر هفته یکشنبه و پنجشنبه برگزار میشود . (گاهی اوقاتن یک روز در هفته و پنجشنبه ها برگزار میشود ) . شما میتوانید با شرکت در این تور زیارتی کربلا و نجف  2شب در نجف و 5 روز در کربلا اقامت داشته باشید .

مدت زمان پرواز کرمان نجف :

مدت زمان پرواز کرمان نجف 2 ساعت میباشد . شما میتوانید با دریافت بلیط کرمان نجف 2بعد از  ساعت به نجف اشرف برسید .

مکان های زیارتی کربلا :

کربلا محل شهادت امام حسین (ع) و 72 تن از یارانشان است . در کربلا وقایع تاریخی زیادی اتفاق افتاده است .حرم امام حسین (ع) و حرم حضرت ابوالفضل (ع) در نزدیکی یکدیگر قرار دارند و فاصله بین این دو حرم بین الحرمین است که آرامش وصف ناپذیری دارد و با حضور در این مکان حال و هوای دیگر را تجربه میکنید .

آرامگاه حبیب بن مظاهر (یکی از 72 یار سیدالشهدا ) در نزدیکی حرم ایشان قرار دارد . ابراهیم بن مجاب یکی از عاشقان دلسوخته اهل بیت بود و زمانی کعه وارد حرم امام (ع) میشد و سلام میداد جواب سلام ایشان شنیده میشد . مقبره ایشان هم در نزدیکی حرم سالار شهیدان است .

مکان های زیارتی نجف :

نجف اشرف محل شهادت امیرالمونین است که توسط بد ترین انسان ها در مسجد کوفه به ایشان ضربت وارد شد .شاید تابه حال نام مسجد وادی السلام به گوشتان خورده باشد . باید بگویم که این قبرستان در نجف واقع شده است و میتوان گفت بزرگترین گورستان جهان است که 5 میلیون نفر در این جا به خاک سپرده شده اند . انسان های والا و برجسته ای که نام ان ها همچنان زنده است . در نجف مدارس علمیه زیادی وجود دارد که هر ساله علمان دینی برجسته ای را پرورش میدهند .

راه های ارتباطی با ما :

09018373570

09018373578

09018373579

03432229802

09018373560

آدرس:کرمان خیابان امام ، بلوار پیروزی ، نبش پیروزی 2

شعبه 1:بلوار جمهوری ، نبش والفجر شمالی

ثبت دیدگاه

کد امنیتی

نظرات کاربران