جنوب شرق
لباس های نامناسب برای سفر هوایی را بشناسید

اگر برای مسافرت بعدی خودتان برنامه ریزی می کنید و قرار است سفرتان را با هواپیما انجام دهید، کمی بیشتر در فرودگاه به ظاهر افراد توجه کنید و ببینید چه لباس هایی را برای سفرشان انتخاب کرده اند.
حتما در طول پرواز، برای مدت زمانی مشخص، روی یک صندلی تنگ با فضای محدود می نشینید، و برای استفاده از دستشویی هم چندان کار راحتی در پیش نخواهید داشت. بنابراین باید برای چنین شرایطی برنامه ریزی کنید. سعی کنید لباسی را انتخاب کنید که برای درآوردن و پوشیدن آن چندان به دردسر نیفتید.
لباس های سرهمی برای چنین مواقعی به هیچ وجه مناسب نیستند. 
لباس هایی با برش های کوتاه مثل دامن های کوتاه را هم از دایره انتخاب خود کنار بگذارید.
هر چه تعداد زیپ و دکمه های به کار رفته در لباستان کمتر باشد برایتان بهتر خواهد بود. تا می توانید به راحتی خودتان اهمیت دهید!
در هنگام مسافرت با هواپیما چند لایه لباس داشته باشید تا اگر، سردتان شد، به مشکل برنخورید. همچنین در این صورت اگر دمای داخل هواپیما از چیزی که تصور کرده اید گرم تر باشد، می توانید به راحتی از لایه های رویی لباستان کم کنید و خنک شوید. مطئمنا این انتخاب از پوشیدن لباس های تابستانه، هوشمندانه تر خواهد بود.
بهترین کفش هایی که می توانید در هنگام مسافرت با هواپیما به پا کنید، کفش های کتانی ورزشی است.  پوشیدن این کفش ها علاوه بر اینکه احساس راحتی مناسبی برای پاهایتان فراهم می کند، می تواند فضای چمدانتان را هم خالی کند. 
پیش از انتخاب لباس هایتان در شروع سفر به نوع بافت و جنس پارچه آنها هم توجه کنید.
سعی کنید لباسی که در نهایت می پوشید هم در عین حال که برای محیط های عمومی مناسب است، به همان اندازه برایتان راحت باشد.

✔️چه لباس هایی را هنگام مسافرت با هواپیما نپوشیم؟
گاهی اوقات ممکن است در مکان های عمومی و هنگام گردش های شهری، با افرادی برخورد کرده باشید که یک ادوکلن را روی خودشان خالی کرده اند و از خانه بیرون آمده اند. تصور کنید با فردی همسفر باشید و مجبور شوید بوی عطر و ادوکلن او را برای ساعت ها تحمل کنید.