جنوب شرق
تور های مجازی

در این دوران کرونا که سفر و بازدید برای علاقه مندان حوزه گردشگری سخت شده است تکنولوژی به کمک ما آمده و کار را برای ما راحت کرده است .

حتما می پرسید چگونه ؟ خیلی از موزه های ایران همچون موزه ایران باستان اقدام به برگزاری تور مجازی کرده است شما با کلیک بر روی لینک زیر می توانید از فضای داخلی این موزه دیدن کنید 

 

کلیک کنید -->         بازدید مجازی از موزه ملی ایران   

 

اگر تا به حال از این موزه بازدید نکردید حال می توانید به صورت رایگان از این موزه دیدن کنید .

موزه ملی ایران  مهم‌ترین و قدیمی‌ترین موزه‌ رسمی کشور است که به‌عنوان موزه‌ مادر و باستان‌شناسی نیز شناخته می‌شود و در دهه‌ ۳۰ خورشیدی در اولین بنای موزه‌ای کشور گشایش یافت.

این موزه، گنجینه‌ باارزشی از میراث فرهنگی ایران را در خود جای داده است. د

ر موزه‌ ملی آثاری از دوران پارینه سنگی تا اسلامی در در دو بخش و دو ساختمان مجزا شامل موزه‌ «ایران باستان« و موزه‌ی «باستان‌شناسی و هنر اسلامی ایران» در معرض نمایش قرار دارد. عمده‌ آثار و اشیای موجود در این موزه حاصل کاوش‌های علمی و باستان‌شناسی است که از تمام نقاط کشور به دست آمده‌اند.

موزه ملی ایران درخیابان امام خمینی، ابتدای خیابان سی تیر، خیابان پروفسور رولن قرار دارد. برای دسترسی به این موزه می‌توانید از مترو استفاده کنید و در ایستگاه امام خمینی (خط شماره‌ی یک)، پیاده شوید و با کمی پیاده‌روی به‌سمت سر در باغ ملی، به این موزه برسید. در نزدیکی موزه نیز پایانه اتوبوس‌رانی قرار دارد و می‌توانید با اتوبوس خود را به این مکان برسانید.  پس کافی است سری به وب‌سایت این مجموعه زده بزنید و سفری مجازی به ایران باستان داشته باشید.