جنوب شرق

درباره ما

آژانس هواپیمایی جنوب شرق با ۲۵ سال سابقه در حوزه گردشگری، چارتر کننده اصلی پروازهای مسیر کرمان و اولین نماینده کانون اتومبیل‌رانی و جهانگردی جمهوری اسلامی ایران در استان کرمان است. این آژانس ارائه دهنده کلیه خدمات گردشگری از جمله رزرو پروازهای داخلی و خارجی و رزرو هتل است. از خدمات این مرکز می‌توان به برگزای تورهای داخلی و خارجی، صدور گواهینامه بین‌المللی و صدور پلاک ترانزیت اشاره کرد. آژانس هواپیمایی جنوب شرق عضو یاتا (انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی)، انجمن تورگردانان ایران و انجمن صنفی آژانس‌های ایران نیز هست. آژانس جنوب‌شرق همچنین در سال ۱۳۹۵ به عنوان کارآفرین برتر استان انتخاب شد.

 آژانس هواپیمائی جنوب شرق در سال ۱۳۷۳ بعنوان دومین یا سومین آژانس هوائی در کرمان تاسیس و فعالیت اولیه خود را در زمینه سفرهای مذهبی آغاز کرد. سپس این دفتر شروع به چارتر پروازهای دمشق و داخلی در مسیرهای مرتبط به کرمان نمود که این موضوع منجر به این شد که فرودگاه کرمان به فرودگاه بین المللی تبدیل شود. پس از چند سال فعالیت همزمان با پیشرفت هواپیمائی ماهان این دفتر نیز شروع به چارتر پرواز دمشق بطور چرخشی از تمامی نقاط ایران نمود.  این پرواز ۱۵ سال متوالی انجام گرفت. جنوب شرق همچنین به مدت ۴ سال رابط عمره استان برای تهیه ویزا و بلیط هواپیما بود. سپس در زمینه پروازهای (دبی- کیش و ...) نیز فعالیت خود را آغاز کرد و چارتر پروازهای کیش را از سال ۱۳۸۱ آغاز و به همین علت همیشه محبوب ترین آژانس هواپیمائی در بین همشهریان کرمانی بوده است.

در سال ۱۳۷۸ با تلاش مدیر عامل جنوب شرق، انجمن صنفی دفاتر استان کرمان تاسیس و ایشان نیز به عنوان رئیس انجمن در سه دوره چهار ساله با  اکثریت آراء اعضاء به این سمت منصوب گردید. شرکت در دهها نمایشگاه گردشگری داخلی و خارجی از جمله نمایشگاه تهران، اصفهان، شیراز، مشهد و نمایشگاه گردشگری ITB برلین ، فیتور اسپانیا، سوریه، لبنان و عمان برای عرضه  کردن جاذبه های استان در این نمایشگاهها نیز از فعالیت های ایشان است. پیشنهاد تشکیل کمیسیون گردشگری در اتاق بازرگانی کرمان توسط این دفتر داده شد که با استقبال ریاست محترم وقت اتاق جناب آقای جلال پور مواجه شد و مدیرعامل جنوب شرق حدود ۱۰ سال در سمت نائب رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی کرمان فعالیت و مشکلات بخش خصوصی  رادر حوزه گردشگری به نهادها و ارگانها ی ذیربط منتقل می نمود.

در سال ۱۳۸۱ این دفتر به عنوان نماینده کانون اتومبیلرانی و جهانگردی جمهوری اسلامی ایران انتخاب و از آن زمان اقدام به صدور گواهینامه بین المللی، پلاک ترانزیت، و ... نموده است. این آژانس با داشتن بالاترین فروش بلیت ایران ایر و ماهان ایر در استان هرسال به عنوان آژانس نمونه از سوی این دو ایرلاین لوح تقدیر دریافت نموده و در سال ۱۳۸۳ و ۱۳۸۴ و ۱۳۸۵ و ۱۳۸۶ نیز از طرف سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به عنوان آژانس نمونه انتخاب و از خدمات صادقانه این دفتر تجلیل به عمل آمده ست. همچنین در سال ۱۳۸۳ این دفتر به عنوان نمایندگی کل شرکت قطارهای مسافرتی رجا در حوزه استان کرمان و سیستان و بلوچستان جهت نظارت و تحویل کلیه ایستگاه های استان کرمان و سیستان و بلوچستان انتخاب شد. همچنین پیگیری جهت تشکیل دوره آموزشی اپراتورهای قطار برای اولین بار در استان کرمان از دیگر اقدامات این دفتر بوده است.

جنوب شرق سالها به عنوان نمایندگی هواپیمایی کیش ایر و آسمان در کرمان فعالیت نموده و برای اولین بار بعد از ۳۰ سال پرواز کرمان-شیراز با هواپیمایی آسمان بصورت چارتر برقرار کرد، تا دو قطب گردشگری و زیارتی کشور به هم متصل شود. این آژانس در راستای جلب رضایت همشهریان کرمانی اقدام به اجاره سالیانه بهترین هتلها در دمشق، کیش و دبی نموده و به علت نیاز در شهرهای ذکر شده اقدام به تشکیل دفتر نمایندگی کرده است. هم اکنون هفته ای دو پرواز در مسیر کرمان-کیش و یک پرواز در مسیر کرمان-نجف و کرمان-دبی چارتر این دفتر می باشد. همچنین عضویت در هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی کرمان و کارگروه گردشگری استان از دیگر فعالیت های مدیرعامل جنوب شرق است. در حال حاضر این شرکت دارای ۳۵ نفر پرسنل بیمه شده و ۱۵ نفر نیرو به صورت پاره وقت است و در سال ۹۴ و ۹۵ به عنوان کارآفرین برتر انتخاب گردید.

برگزاری تورهای یک روزه شاد و تفریحی در پایان هفته و بازدید از مناطق تاریخی و سیاحتی استان و انجام تورهای کرمان گردی از دیگر فعالیت های دفتر می باشد و در حال حاضر این مجموعه دارای دو شعبه در شهر کرمان است که دفتر مرکزی واقع در خیابان امام خمینی، بلوار پیروزی نبش پیروزی ۲ واقع شده و شعبه شماره یک واقع در بلوار جمهوری اسلامی نبش والفجر شمالی است.

شعبه شماره 1

شعبه مرکزی